ÜRÜNLER

ÜRÜNLER

DİZ ALTI PROTEZLERİ

Diz altı protez sistemleri, modüler, klasik ve lateral eklemli (korse-manşonlu) olarak gruplara ayrılır.Bir protez; soket, soft soket; birleştirme konstrüksüyonu ve ayak veya güdük boyu çok kısa ise lateral eklem korsesinden oluşur.

Diz altı protezlerinde soket sistemleri, KBM, PTB ve PTS adı verilen, farklı dizaynlardan oluşmaktadır. Size en uygun sistemi protezinizi yapan teknisyen , güdük durumunuz, yaşınız, kilonuz ve aktivelerinizi belirleyerek tercih edecektir.

Protezinizi kullanırken altta görüldüğü gibi önce güdüğünüze güdük çorabı sonra soft soketinizi, en son olarak protezinizi giyip günlük hayatınıza devam edebilirsiniz

Aktif vakum sistemleri havanın neredeyse tamamını liner ile soket arasından dışarı pompalar. Sistem kullanıcının aktivite seviyesine ve ihtiyaçlarına uyarlanır. Soket ve protez arasındaki sıkı bağlantıyı sağlamasının yanında, güdük volümünü de dengeler. Sıkı tutuş, protezin kullanımını da olumlu etkiler.

Harmony sistem P3 mekanik Harmony pompa olarak kullanılır. Vakum pompasının her adımda adım frekansına ve performansa bağlı düzenlenmesini sağlar. Diz altı amputasyonlar için kullanılır.

  • Genel Detay
  • Video
  • Pdf