GENEL BİLGİLER

GENEL BİLGİLER

GENEL BİLGİLER

GENEL BİLGİLER

Geçirdiğiniz operasyondan rehabilitasyon sürecine kadar, protez uygulamanızın en önemli amacı mobilitenizi geri kazanmanızdır. Doktorlarınız, terapistleriniz, ortopedi teknisyenleriniz sizi bağımsız kılmak ve yaşam kalitenizi geri kazanmanızı veya artırmanızı sağlamak için sizinle çalışmak istemektedirler. Hayatınızda bazı şeyler değişecek olsa da gelecekte gayet aktif bir hayat sürebileceksiniz. Bu rehabilitasyon süreci ortalama birkaç ay alabilecek ve çeşitli faktörlerden etkilenebilecektir; özellikle de sizin motivasyonunuz ve size uygun yapılacak protezden

Uyguladığımız modern protez seçenekleri günlük yaşamın gerektirdiği standartları karşılamaktadır. Ancak sizin aktif katkınız, rehabilitasyon sürecinin başarısı için çok önemlidir. Bu süreçte, sizin için en uygun  protez uygulanacak ve rehabilitasyonunuzu sürdürecek doktorlar, terapistler, protez teknikeriniz size yardımcı olacaktır.

Terapi ve rehabilitasyon hakkında daha detaylı bilgiyi aşağıdaki sayfalarda bulabilirsiniz. Ancak en önemlisi rehabilitasyonunuzda bulunacak kişilerin sizin için vereceği tavsiyeler ve protez önerileridir çünkü her insanın öncelikleri ve ihtiyaçları farklıdır.